Home Politike SKANDAL/ Nxënësve të klasës së 5-të u mësohet hashashi në libra.

SKANDAL/ Nxënësve të klasës së 5-të u mësohet hashashi në libra.

1 min read
0
0
278
Spread the love

Në librat e klasës së 5-të nxënësve u mësohet hashashi.

Pasi u flitet nxënësve për trupin në Biologji, u mësohet edhe gjethja e hashashit.

Denoncimi është bërë nga ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi.

Image

Denoncimi i plotë i Albana Vokshit:

SKANDALI me tekstet shkollore.

Hashashin ja mësojnë fëmijëve që në klasë të pestë.

Unë si nënë e dy fëmijëve në klasë të pestë dhe prindërit e shqetësuar ai une, a duhet të pranojmë që të mësohet hashashi si bimë e zakonshme?

A i kontrollon Ministria e Arsimit tekstet shkollore para se të botohen??

Kush mban përgjegjësi për këto që ju mësojnë fëmijëve tanë???

#KyNukËshtëArsimiQëDuamPërFëmijëtTanë

#Protesto#16Mars#ParaKryeministrisë

S.N

Load More Related Articles
Load More By FX-MEDIA
Load More In Politike

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Gripi prek fëmijët në Durrës, numër rekord në Urgjencën Pediatrike çdo ditë, mjekët thirrje prindërve: Bëni kujdes

Spread the love170 fëmijë në gjendje të rënduar drejtohen çdo ditë për ndihmë mjekësore pe…