Home RAJONI Formacionet e mundshme: Barcelona – Lyon, gjithçka vendoset në ‘Camp Nou’

Formacionet e mundshme: Barcelona – Lyon, gjithçka vendoset në ‘Camp Nou’

56 second read
0
0
252
Spread the love

Barcelona do të synojë të fitojë për tu kualifikuar në çerekfinale të Champions Leagues.

Katalunasit para shikuesve të vetë do ta mirëpresin skuadrën franceze të Lyonit, ndërsa ndeshja e parë përfundoi në barazim pa gola.

Ja formacione e mundshme të dy skuadrave:

Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Pique, Lenglet, Alba; Busquets, Roberto, Rakitic, Arthur; Messi dhe Suarez.

Lyon: Lopes; Dubois, Marcelo, Denayer, Mendy; Ndombele, Aouar; Traore, Depay, Fekir dhe M. Dembele.

S.N

Load More Related Articles
Load More By FX-MEDIA
Load More In RAJONI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Titujt kryesorë të gazetave kryesore për sot, e enjte 30 janar 2020

Spread the love …