Home Politike Ambasadori britanik takim me Bashën

Ambasadori britanik takim me Bashën

53 second read
0
0
148
Spread the love

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Tiranë, Duncan Norman, ka zhvilluar paraditen e sotme një takim me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Takimi mes dy zyrtarëve të lartë ka nisur në orën 11:00 dhe është mbajtur në selinë e PD.

Ky takim vjen vetëm një ditë para protestës së opozitës, që është njoftuar të mbahet ditën e nesërme kundër qeverisë së Edi Ramës.

S.N

Load More Related Articles
Load More By FX-MEDIA
Load More In Politike

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Titujt kryesorë të gazetave kryesore për sot, e enjte 30 janar 2020

Spread the love …