Spread the love
Copy and paste this code on your site
Goli i Messit ndaj Liverpoolit më i miri i sezonit

Goli i yllit të Barcelonës, Lionel Messi, ndaj Liverpoolit për sezonin 2018-2019 u zgjodh goli më i mirë i sezonit,.

Goli është përcaktuar sipas vlerësimeve të bëra nga vëzhgues teknikë të përbërë nga ish-trajnerë dhe futbollistë, prej në mesin e 10 golave. Goli i shënuar nga Messi në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve është zgjedhur i pari me më së shumti vota.

Kandidatët tjerë kanë qenë Cristiano Ronaldo, Danilo, David Faupala, Enzo Millot, Nani, Pedro Rodriguez, Ivan Rakitic, Ismaila Sarr dhe Katerina Svitkova.

(AA)

Copy and paste this code on your site
Ngarko më shumë artikuj të ngjashëm
Ngarko më shumë në BOTA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gjithashtu

Gjuetari më vdekjeprurës i njerëzve në planet

Spread the love Copy and paste this code on your site Gjuetari më vdekjeprurës i njerëzve …