Spread the love
Copy and paste this code on your site

Një grabitje me dhunë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pogradec.

Burime nga policia thanë se ngjarja ka ndodhur në fshatin Buçimas, në shtëpinë e biznesmenit Valter Gora, i cili ka ne pronesi nje karburant.

Përveç parave, grabitësit kanë marrë edhe bizhuteri dhe një armë që biznesmeni e kishte me leje.

Policia Pogradec/ Informacion paraprak

Më datë 13.08.2019, në orët e para të mëngjesit, në fshatin Buçimas, persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e shtetasit V.G (pranë së cilës ndodhet edhe një karburant në pronësi të tij) dhe kanë marrë një kasafortë me një sasi lekësh, bizhuteri dhe një armë gjahu të poseduar me leje nga ky shtetas.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për identifikimin/kapjen e autorëve, si edhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Copy and paste this code on your site
Ngarko më shumë artikuj të ngjashëm
Ngarko më shumë në KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gjithashtu

Theth/24-vjeçari në pranga, panik tek banorët dhe pushuesit. Qëlloi me kallashnkikov

Spread the love Copy and paste this code on your site Telefonata në 112 nga banorët dhe re…