Home AKTUALITET Greqi/ mbi 200 zjarrfikës të mbështetur nga avionë po luftojnë me zjarrin më të madh të kësaj vere.

Greqi/ mbi 200 zjarrfikës të mbështetur nga avionë po luftojnë me zjarrin më të madh të kësaj vere.

42 second read
0
0
66
Spread the love

Më shumë se 200 zjarrfikës grekë të mbështetur nga avionë që lëshojnë ujë po luftojnë me flakët, më të madhatë të kësaj vere.

Mbi 500 banorë janë evakuuar nga tre fshatra.

Në Athinë, njerëzit këshillohen të qëndrojnë brenda me dritare të mbyllura pasi tymi nga frontet e zjarrit ka zbrazur kryeqytetin.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Hiljana Biba studentja e Fakultetit të Mjekësisë sjell “Tri Ditë dhe Dy Netë” udhërrëfyes për adoleshentët

Spread the loveHiljana Biba,  studente ne Fakultetin e Mjekësisë. Para një viti ka  publik…