Spread the love
Copy and paste this code on your site

 

Një 38-vjeçare në Vlorë ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm nga kontakti me energjinë elektrike.

Viktima është shtetesja I.A. Ajo është paraqitur pa shenja jete në spitalin e Vlorës rreth orës 07:36 të mëngjesit të kësaj të hëne, 13 gusht.

Nga hetimet paraprake të policisë, dyshohet se viktima ka tentuar të ndezë pompën e ujit por ka rënë në kontatak me rrymën elektrike dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet për sqsrimin e rrethanave.

Copy and paste this code on your site
Ngarko më shumë artikuj të ngjashëm
Ngarko më shumë në KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gjithashtu

Theth/24-vjeçari në pranga, panik tek banorët dhe pushuesit. Qëlloi me kallashnkikov

Spread the love Copy and paste this code on your site Telefonata në 112 nga banorët dhe re…