Home KRONIKA Vlorë/ e zë korenti ndërsa ndizte pompën e ujit, vdes 38-vjeçarja

Vlorë/ e zë korenti ndërsa ndizte pompën e ujit, vdes 38-vjeçarja

1 min read
0
0
121
Spread the love

 

Një 38-vjeçare në Vlorë ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm nga kontakti me energjinë elektrike.

Viktima është shtetesja I.A. Ajo është paraqitur pa shenja jete në spitalin e Vlorës rreth orës 07:36 të mëngjesit të kësaj të hëne, 13 gusht.

Nga hetimet paraprake të policisë, dyshohet se viktima ka tentuar të ndezë pompën e ujit por ka rënë në kontatak me rrymën elektrike dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet për sqsrimin e rrethanave.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Gjata: Kërcënimi nuk është argument Z. Veliaj!

Spread the loveSekretari për çështjet ligjore në PD, Çlirim Gjata, i është drejtuar me një…