Spread the love
Copy and paste this code on your site

Ditën e djeshme një 19-vjeçar nga Burreli u qëllua me armë nga një makinë në lëvizje ku nga plagët e marra humbi edhe jetën ditën e sotme.

Mediat gjermane kanë publikuar emrin e të riut shqiptar për të cilin mësohet se është Keidi Pasha që nga një skenë gati si nëpër filma ka marrë 6 plumba në trup.

Atentati me pasojë vdekjen e Pashas ka ndodhur në Vorsfeldes të Gjermanisë dhe mësohet se bashkë me viktimën ka qenë dhe një person tjetër, i cili edhe ai nuk i ka shpëtuar sulmit por që është dërguar në spital dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Të dy po kalonin trotuarin në momentin që ranë pre e sulmit teksa pas atentatit automjeti është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Copy and paste this code on your site
Ngarko më shumë artikuj të ngjashëm
Ngarko më shumë në BOTA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gjithashtu

Gjuetari më vdekjeprurës i njerëzve në planet

Spread the love Copy and paste this code on your site Gjuetari më vdekjeprurës i njerëzve …