Home BOTA Gjermani/ humb jetën 19-vjeçari, qëllohet me 6 plumba, në gjendje kritike për jetën shoku i tij

Gjermani/ humb jetën 19-vjeçari, qëllohet me 6 plumba, në gjendje kritike për jetën shoku i tij

1 min read
0
0
181
Spread the love

Ditën e djeshme një 19-vjeçar nga Burreli u qëllua me armë nga një makinë në lëvizje ku nga plagët e marra humbi edhe jetën ditën e sotme.

Mediat gjermane kanë publikuar emrin e të riut shqiptar për të cilin mësohet se është Keidi Pasha që nga një skenë gati si nëpër filma ka marrë 6 plumba në trup.

Atentati me pasojë vdekjen e Pashas ka ndodhur në Vorsfeldes të Gjermanisë dhe mësohet se bashkë me viktimën ka qenë dhe një person tjetër, i cili edhe ai nuk i ka shpëtuar sulmit por që është dërguar në spital dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Të dy po kalonin trotuarin në momentin që ranë pre e sulmit teksa pas atentatit automjeti është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In BOTA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Vrasja e 28-vjeçarit në Astir, vetëdorëzohet në polici autori me tre emra

Spread the loveDorëzohet në polici autori i vrasjes së Vilson Tafçiut, të ndodhur mbrëmjen…