Home EUROPA Itali/ Arrestohet çifti shqiptar kapet me drogë

Itali/ Arrestohet çifti shqiptar kapet me drogë

59 second read
0
0
80
Spread the love

Një çift shqiptarësh u arrestua në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Burri dhe gruaja u përgjuan në stacionin hekurudhor Monfacone nga policia e Isontine.

Gjatë kontrollit, burrit iu gjet kokainë. Po ashtu, gjatë kontrollit u sekuestrua marijuanë dhe mjete të tjera për paketim të lëndëve narkotike, shkruajnë mediat italiane.

Po ashtu, masë sigurie u mor edhe për gruan e tij 23 vjeçe. Kjo e fundit ndodhet në burgun Coroneo në Trieste.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In EUROPA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Gjirokastër, pronari i zyrave të OSHEE-së emërohet drejtor, bëri burg për dhunë dhe u shkarkua nga Rama për tendera informalë

Spread the loveGJIROKASTËR– Ditën e sotme është emëruar drejtori i OSHEE-së në Gjirokastër…