Spread the love
Copy and paste this code on your site

Shqipëria
Moti – E mërkurë, 14 Gusht 2019
—————————————————————-
Sipas MeteoAlb: Deri në mesditë moti PARAQITET në ndikimin e kthjellimeve
në të gjithë vendin, përjashtuar zonat malore KU do të ketë kalime vranësirash.
POR gjate pasdites pritet zhvillim i vranësirave duke sjellë rrebeshe shiu ne
pjesen me te madhe te territorit. Edhe nata MBETET në të njëjtat kushte te
paqendrueshme atmosferike.
Temperaturat e ajrit do të ulen 2 gradë në mëngje dhe mesditë duke luhatur
vlerat ditore nga 13°C deri në 36 °C.
Era do fryjë mesatre në tokë por e fort në det me shpejtesi 55 km/h nga drejtimi
Veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim mbi 4 ballë.

Copy and paste this code on your site
Ngarko më shumë artikuj të ngjashëm
  • Moti – 25 – 26 Gusht 2019

    Spread the love Copy and paste this code on your site Shqipëria Moti – E diel, 25 Gusht 20…
  • Moti – 22 – 23 Gusht 2019

    Spread the love Copy and paste this code on your site Shqipëria Moti – E enjte, 22 Gusht 2…
  • Moti – E enjte, 22 Gusht 2019

    Spread the love Copy and paste this code on your site Shqipëria Moti – E enjte, 22 Gusht 2…
Ngarko më shumë në PARASHIKIMI I MOTIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gjithashtu

Theth/24-vjeçari në pranga, panik tek banorët dhe pushuesit. Qëlloi me kallashnkikov

Spread the love Copy and paste this code on your site Telefonata në 112 nga banorët dhe re…