Home AKTUALITET Shkodranët nisin tubimin kundër Valdrin Pjetrit 

Shkodranët nisin tubimin kundër Valdrin Pjetrit 

1 min read
0
0
91
Spread the love

Pas denoncimeve me fakte bindëse të bërë nga Partia Demokratike, se Vladrin Pjetri, fituesi i zgjedhjeve të 30 Qershorit për drejtimin e Bashhksë së Shkodrës, ishte i implikuar në aktivitete kriminale, në të shkuarën e tij, kanë ardhur edhe reagime nga ana e qytetarëve.

Në këto moment, në Shkodër qytetetarët kanë dalë në një tubim paqësor kundër Pjetrit.

Ky reagim vjen pas debatit të madh politik të hapur në vend lidhur me të shkuarën e kryebashkiakut të zgjedhur port ë pamandatuar lidhur me të shkuarën e tij kriminale.

Nuk është bërë ende e ditur se sa do të zgjas ky tubim dhe a do të ketë reagime të tilla në ditët në vijim të këtij lloji kundër Pjetrit.

Protesta ka nisur disa minuta më parë dhe po zhvillohet para Prefekturës së Qarkut Shkodër.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Gjata: Kërcënimi nuk është argument Z. Veliaj!

Spread the loveSekretari për çështjet ligjore në PD, Çlirim Gjata, i është drejtuar me një…