November 22, 2019
Home KRONIKA Tiranë/ Shpërthen bombola e gazit, evakuohet i gjithë pallati

Tiranë/ Shpërthen bombola e gazit, evakuohet i gjithë pallati

1 min read
0
0
55
Spread the love

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, aty ku raportohet se një bombol gazi ka shpërthyer në një pallat.

Ngjarja ka ndodhur në katin e 13 të një pallati pranë Rrugës së Burgut.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz.
Banorët raportojnë se janë dëgjuar dy shpërthime të forta.
Ndërhyrja e shërbimit zjarrfikës ka qenë i menjëhershëm, ndërsa u evakuua i gjithë pallati deri në shuarjen e plotë të zjarrit.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Gjirokastër, pronari i zyrave të OSHEE-së emërohet drejtor, bëri burg për dhunë dhe u shkarkua nga Rama për tendera informalë

Spread the loveGJIROKASTËR– Ditën e sotme është emëruar drejtori i OSHEE-së në Gjirokastër…

Newsletter

Get the best viral stories straight into your inbox!

Don’t worry we don’t spam