Home KRONIKA Në autostradën Lezhë-Laç /pushtohet nga flakët pika e karburantit, 3 persona të plagosur

Në autostradën Lezhë-Laç /pushtohet nga flakët pika e karburantit, 3 persona të plagosur

1 min read
0
0
71
Spread the love

Dy shpërthime të fuqishme janë dëgjuar para pak minutash në autostradën Lezhë-Laç nga ku më pas janë parë flakë të dendura që kanë përfshirë një pikë karburanti.

Na informacionet bazuar në burimet për Faxweb.al bëhet me dije se janë plagosur tre persona, ndërsa mësohet gjithashtu se fillimisht ka shpërthyer autoboti i karburantit.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, ndërsa shërbimi I zjarrëfikëses po punon për shuarjen e flakëve.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Gjirokastër, pronari i zyrave të OSHEE-së emërohet drejtor, bëri burg për dhunë dhe u shkarkua nga Rama për tendera informalë

Spread the loveGJIROKASTËR– Ditën e sotme është emëruar drejtori i OSHEE-së në Gjirokastër…