November 13, 2019
Home KRONIKA Lezhë/ Të shtëna me armë zjarri, një person i plagosur

Lezhë/ Të shtëna me armë zjarri, një person i plagosur

2 min read
0
0
43
Spread the love
Sipas informacioneve të para i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale A.K. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. I plagosuri është dërguar në spitalin e Lezhës, por nuk dihet ende gjendja e tij.
Dyshimet e para janë se personi në fjalë është qëlluar me armë zjarri nga një makinë në lëvizje.

mbeti i plagosur sonte ne Lezhe pas nje sherri per motive te dobeta.

Policia ka identifikuar autorin ndersa i plagosuri, nje 37 vjecar ndodhet nen kujdesin e mjekeve.

Njoftimi i policise:Policia identifikon autorin e plagosjes së 37 vjeçarit

Vijon ndjekja për kapjen e tij

Rreth orës 20:16, te spitali Rajonal Lezhë është paraqitur shtetasi A.K. vjeç 37, banues në Lezhë i plagosur lehtë në këmbë dyshuar nga armë zjarri.

Në vendngjarje në qytet Lezhë, kanë mbërritur menjëherë forcat policore ku nga hetimet paraprake kanë identifikuar si autor të dyshuar shtetasin A.D. ku punohet për kapjen dhe shoqërimin e tij.

Shkak i plagosjes dyshohet një konflikt i çastit i ndodhur për motive të dobëta.

Vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Përfundon takimi mes Bashës dhe ambasadorëve, çfarë u diskutua në selinë blu, 90 minuta “kokë më kokë”

Spread the loveKa përfunduar mbledhja e kreut të PD-së Lulzim Basha me përfaqësuesen e amb…

Newsletter

Get the best viral stories straight into your inbox!

Don’t worry we don’t spam