Home KRONIKA Bulqizë/ gjendet e mbytur në lumë 32 vjeçarja

Bulqizë/ gjendet e mbytur në lumë 32 vjeçarja

52 second read
0
0
32
Spread the love

Një grua 32 vjeçare  me  iniciale M.F është gjendur e mbytur në lumin e Bulqizës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar, rreth orës 21:30.

Sipas policisë nga kqyrja paraprake e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhunë. Paraprakisht dyshohet se ngjarja ka qenë aksidentale, pasi në trupin e 32-vjeçares nuk janë konstatuar shenja dhune, ndërsa nuk bëhen të ditura të tjera detaje.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Përfundon takimi mes Bashës dhe ambasadorëve, çfarë u diskutua në selinë blu, 90 minuta “kokë më kokë”

Spread the loveKa përfunduar mbledhja e kreut të PD-së Lulzim Basha me përfaqësuesen e amb…