Home Politike Kryetari i Bashkisë Vorë, Agim Kajmaku dorëzon shenjat e gishtave

Kryetari i Bashkisë Vorë, Agim Kajmaku dorëzon shenjat e gishtave

32 second read
0
0
43
Spread the love

Agim Kajmaku, kryetari i Bashkisë Vorë ka dorëzuar më në fund zyrtarisht shenjat e gishtave në Policinë Shkencore. Dorëzimi i gishtave është bërë pas një letre të dytë dërguar nga Prokuroria e Përgjithshme në adresë të Kajmakut.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In Politike

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Përfundon takimi mes Bashës dhe ambasadorëve, çfarë u diskutua në selinë blu, 90 minuta “kokë më kokë”

Spread the loveKa përfunduar mbledhja e kreut të PD-së Lulzim Basha me përfaqësuesen e amb…