Home KRONIKA Elbasan/Tentoi të mbytet në Shkumbin. Policia Policia kërkon ndihmën e medias dhe të qytetareve për identifikimin e saj

Elbasan/Tentoi të mbytet në Shkumbin. Policia Policia kërkon ndihmën e medias dhe të qytetareve për identifikimin e saj

1 min read
0
0
37
Spread the love

Në Sallë Operative të Komisariatit të Policisë Elbasan, ka ardhur një telefonatë nga një qytetar ku ka konstatuar se një e moshuar ishte në tentativë për t’u mbytur në lumin Shkumbin.

Me marrjen e njoftimit menjëherë shërbimet e Policisë të Komisariatit kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë parandaluar hedhjen në lumë të saj. E moshuara nuk ka asnjë dokument identifikimi me vete dhe nuk është në gjendje të flasë, njofton Inforlebasani.

E moshuara është rreth 80 vjeçe, e veshur me një bluze krahë gjata ngjyrë blu, me një fund të gri me vija të bardha, ku mban me vete një çantë dore ngjyre verdhë.

Policia e Elbasanit kërkon ndihmën e medias dhe të qytetareve për identifikimin e saj. Cilido që kanë informacion për të moshuarën të telefonojnë në numrin 112.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Përfundon takimi mes Bashës dhe ambasadorëve, çfarë u diskutua në selinë blu, 90 minuta “kokë më kokë”

Spread the loveKa përfunduar mbledhja e kreut të PD-së Lulzim Basha me përfaqësuesen e amb…