Home AKTUALITET Itali/Ekskavatori zë poshtë shqiptarin në , 38-vjeçari jashtë rrezikut për jetën

Itali/Ekskavatori zë poshtë shqiptarin në , 38-vjeçari jashtë rrezikut për jetën

1 min read
0
0
40
Spread the love

Një shqiptar ka pësuar një incident të frikshëm, teksa ishte duke punuar, në Limore, provinca e Breshias, në Itali.

Ekskavatori i vogël me të cilin po punonte 38-vjeçari, identiteti i të cilit ende nuk dihet, u përmbys duke e zënë poshtë. Ai ka pësuar dëmtime në shpatull por, fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Shqiptari u stabilizua në vend nga mjekët e më pas u transportua me helikopter në spitalin civil në Breshia për të marrë mjekim të specializuar.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Përfundon takimi mes Bashës dhe ambasadorëve, çfarë u diskutua në selinë blu, 90 minuta “kokë më kokë”

Spread the loveKa përfunduar mbledhja e kreut të PD-së Lulzim Basha me përfaqësuesen e amb…