Home AKTUALITET Kadastra Vlorë/ shkarkohen 4 juristë

Kadastra Vlorë/ shkarkohen 4 juristë

1 min read
0
0
67
Spread the love

Vijon furtuna e shkarkimeve në Kadastrës e Vlorës.

Pas dorëheqjes së nëndrejtorit të Kadastrës Klordian Troci, por edhe largimit të drejtori i Kadastrës Vlorë  Florian Alimadhi, ditën e sotme janë shkarkuar 4 juristë.

Burime për FaxWeb, bëjnë të ditur se janë shkarkuar këta juristë: Besmira xhaferaj, Arba Mullai, Aldo Hoxhaj, Ermal Hoxha

Gjithashtu, 19 të tjerë kanë marrë vërejtje.

Bëhet fjalë për 23 punonjesit e Hipotekës dhe Aluiznit që dy ditë më parë, iu nënshtruan hetimit nga Hetimi i Krimit.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Përfundon takimi mes Bashës dhe ambasadorëve, çfarë u diskutua në selinë blu, 90 minuta “kokë më kokë”

Spread the loveKa përfunduar mbledhja e kreut të PD-së Lulzim Basha me përfaqësuesen e amb…