Spread the love

Vijon furtuna e shkarkimeve në Kadastrës e Vlorës.

Pas dorëheqjes së nëndrejtorit të Kadastrës Klordian Troci, por edhe largimit të drejtori i Kadastrës Vlorë  Florian Alimadhi, ditën e sotme janë shkarkuar 4 juristë.

Burime për FaxWeb, bëjnë të ditur se janë shkarkuar këta juristë: Besmira xhaferaj, Arba Mullai, Aldo Hoxhaj, Ermal Hoxha

Gjithashtu, 19 të tjerë kanë marrë vërejtje.

Bëhet fjalë për 23 punonjesit e Hipotekës dhe Aluiznit që dy ditë më parë, iu nënshtruan hetimit nga Hetimi i Krimit.

Ngarko më shumë artikuj të ngjashëm
Ngarko më shumë në AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gjithashtu

Zyra e Johnsonit: Bisedimet me BE-në për Brexit-in do të intensifikohen

Spread the love Bisedimet midis Britanisë dhe Bashkimit Evropian për marrëveshjen e Brexit…