Home KRONIKA Tirane/ Paskuqan, përplasen dy automjete, plagosen katër persona

Tirane/ Paskuqan, përplasen dy automjete, plagosen katër persona

1 min read
0
0
40
Spread the love

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e sotme në Paskuqan. Sipas burimeve paraprake, mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë e përplasjes janë plagosur tre shtetas që ishin në njërin nga mjetet dhe shoferi i automjetit tjetër. Të gjithë të aksidentuarit janë jashtë rrezikut për jetën.

Tiranë/Informacion Paraprak:

Rreth orës 13:30 në Paskuqan janë përplasur dy automjete.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar jashtë rrezikut për jetën 3 nga shtetasit që ndodheshin të bllokuar në njërin nga automjetet, A. LL, A. K, G. K, si dhe drejtuesi i njërit nga automjetet shtetasi E. T të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjeksore.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Përfundon takimi mes Bashës dhe ambasadorëve, çfarë u diskutua në selinë blu, 90 minuta “kokë më kokë”

Spread the loveKa përfunduar mbledhja e kreut të PD-së Lulzim Basha me përfaqësuesen e amb…