Home AKTUALITET Itali/ Një 28 vjeçar shqiptar humb jetën në vendin e punës

Itali/ Një 28 vjeçar shqiptar humb jetën në vendin e punës

1 min read
0
3
123
Spread the love

Një shqiptar ka humbur jetën ditën e sotme në vendin e punës.

I riu shqiptar ishte i punësuar në një kompani që prodhonte paleta betoni.

I riu shqiptar që humbi jetën  është Kreshnik Gockaj, 28 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur pak pas mesditës së sotme në zonën industriale të Altamuras, në provincën e Barit, Itali.

Punëtori thuhet se është rrëzuar dhe është shtypur nga një makinë që thyen gurët.

Megjithë ndërhyrjen e policisë ka qenë e pamundur shpëtimi i jetës së punëtorit.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Përfundon takimi mes Bashës dhe ambasadorëve, çfarë u diskutua në selinë blu, 90 minuta “kokë më kokë”

Spread the loveKa përfunduar mbledhja e kreut të PD-së Lulzim Basha me përfaqësuesen e amb…