Spread the love

Një shqiptar ka humbur jetën ditën e sotme në vendin e punës.

I riu shqiptar ishte i punësuar në një kompani që prodhonte paleta betoni.

I riu shqiptar që humbi jetën  është Kreshnik Gockaj, 28 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur pak pas mesditës së sotme në zonën industriale të Altamuras, në provincën e Barit, Itali.

Punëtori thuhet se është rrëzuar dhe është shtypur nga një makinë që thyen gurët.

Megjithë ndërhyrjen e policisë ka qenë e pamundur shpëtimi i jetës së punëtorit.

Ngarko më shumë artikuj të ngjashëm
Ngarko më shumë në AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gjithashtu

Rama prezanton projektin për Aeroportin e Vlorës, nuk zihen më në gojë turqit. Dy opsione për ndërtimin e tij

Spread the love Vjeshta përveç qetësimit të toneve politike vjen me lajme të mira edhe për…