Spread the love

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në vendin e quajtur “Kolaudimi” në Shkodër.

Një person që ecte me biçikletë u përplas nga një kamionçinë. Personi që ishte në biçikletë ka marrë plagë të rënda dhe u dërgua në spital.

Ai është një shtetas 47 vjeçar. Gjendja e tij paraqitet kritike për jetën.

Ngarko më shumë artikuj të ngjashëm
Ngarko më shumë në KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gjithashtu

PD akuza Ramës: Po vjedh në Aeroportin e Vlorës, është jashtë çdo procedure ligjore

Spread the love Sekretari i Burimeve Njerëzore në Partinë Demokratike Ervin Minarolli me a…