Home KRONIKA Shkodër /Aksident i rëndë , kamionçina përplas biçikletën, 47-vjeçari në gjendje kritike

Shkodër /Aksident i rëndë , kamionçina përplas biçikletën, 47-vjeçari në gjendje kritike

48 second read
0
0
46
Spread the love

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në vendin e quajtur “Kolaudimi” në Shkodër.

Një person që ecte me biçikletë u përplas nga një kamionçinë. Personi që ishte në biçikletë ka marrë plagë të rënda dhe u dërgua në spital.

Ai është një shtetas 47 vjeçar. Gjendja e tij paraqitet kritike për jetën.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Përfundon takimi mes Bashës dhe ambasadorëve, çfarë u diskutua në selinë blu, 90 minuta “kokë më kokë”

Spread the loveKa përfunduar mbledhja e kreut të PD-së Lulzim Basha me përfaqësuesen e amb…