Home KRONIKA Aksident në Lezhë/ Betonieria ndan në mes veturën

Aksident në Lezhë/ Betonieria ndan në mes veturën

55 second read
0
0
41
Spread the love

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Lezhë-Fushë Krujë.

Nga informacionet paraprake që vijnë nga terreni, mësohet se në aksident janë përfshirë një automjet i tipit “Mercedes”, që është ndarë në mes dhe është shtypur nga përplasja me një mjet të tonazhit të lartë.

Si pasojë e aksidentit, qarkullimi i makinave në zonë është paralizuar.

Për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

 

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Detaje nga aksidenti të rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan

Spread the love Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë. Ngjarja ka …