Home BOTA Barcelona ka gjetur trashëgimtarin e Messi-t, 20-vjeçari ka mahnitur me golin e tij

Barcelona ka gjetur trashëgimtarin e Messi-t, 20-vjeçari ka mahnitur me golin e tij

1 min read
0
0
19
Spread the love

Barcelona mund të ketë gjetur trashëgimtarin e Lionel Messit. Ai quhet Alex Collado dhe goli i tij i pabesueshëm me Barcelona B është duke bërë xhiron e botës.

Mesfushori 20-vjeçar gjeti rrjetën në ndeshjen ndaj Atletico  Levante në Segonda DIvision B, duke shënuar me një finalizim tipik si Lionel Messi.

Collado ka dribluar me zgjuarsi kundërshtarin e parë duke ia kaluar topin poshtë këmbëve, më pas turpëron një tjetër brenda zonës.

Çuditërisht ka dribluar në të njëjtën mënyrë mbrojtësin e parë përpara se të mposhtë portierin me një goditje me thembër.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In BOTA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Detaje nga aksidenti të rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan

Spread the love Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë. Ngjarja ka …