Home BOTA Luftëtarja iraniane Samereh për pak sa nuk ndërron jetë në ring

Luftëtarja iraniane Samereh për pak sa nuk ndërron jetë në ring

1 min read
0
0
25
Spread the love

Në një dyluftim në MMA, në eventin e RXF (Real Xtreme Fighting) ka ndodhur një incident i frikshëm.

Ana Maria Pal e Rumanisë, për pak sa e shndërroi në tragjedi duelin e saj me Kiani Samereh nga Irani, shkruan Insporti

Luftëtarja iraniane Samereh, që ishte e mbuluar me shami, për një moment mbeti pa ndjenja pasi mbeti pa oksigjen, kur Maria Pal e ‘ngulfati’ atë.

Luftëtarja rumune më pas gëzohet pasi ndjehet e lehtësuar, në momentin kur sheh që kundrështarja e saj është zgjuar dhe po merr frymë.

Për më shumë, pamjet shqetësuese mund t’i shikoni më poshtë. /Insporti.com/

 

 

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In BOTA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Detaje nga aksidenti të rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan

Spread the love Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë. Ngjarja ka …