Home BOTA Lautaro shtang ‘Camp Nou’, Inter në avantazh

Lautaro shtang ‘Camp Nou’, Inter në avantazh

1 min read
0
0
32
Spread the love

Kanë majftuar vetëm 2 minuta lojë që sfida mes Barcelonës dhe Interit të zhbllokohet. Kanë qenë miqtë italianë ata që kaluan të parët në avantazh, me anë të sulmuesit Lautaro Martinez.

Argjentinasi përfiton nga një nisje e shpejtë e aksionit nga një goditje dënimi dhe e sheh veten të vetëm përballë Pique. Pasi e mposht në duel shpejtësie, “El Toro” gjuan me të majtën dhe mposht Ter Stegen, duke kaluar zikaltërit e Contes në avantazh.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In BOTA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Detaje nga aksidenti të rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan

Spread the love Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë. Ngjarja ka …