Home AKTUALITET Berisha tregon çfarë fshihet pas dorëheqjes së drejtorëve në Kadastrën e Vlorës

Berisha tregon çfarë fshihet pas dorëheqjes së drejtorëve në Kadastrën e Vlorës

2 min read
0
0
30
Spread the love

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas dorëheqjes së dhënë nga dy drejtues të Kadastrës Vlorë, Krenar Xhemali dhe Elona Hodaj.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Berisha shprehet se arsyeja e këtyre dorëheqjeve është se personat e sipërpërmendur, “refuzojnë të firmosin grabitjen e pronave në bregdet nga klani mafioz i peshkaqenëve të Ramës”.

“…duket se askush nuk do të punojë më me qeverisjen e Edi Ramës.”, përfundon shkrimin e tij ish-kryeministri.

Postimi i plotë i Berishës:

Refuzojne te firmoson grabitjen e pronave ne bregdet nga klani mafioz i peshkaqeneve Rama!
Miq, ne harkun kohor nje mujor kane dhene doreheqjen dy pale dretjues te Kadastres se Vlores.
Keshtu dje Elona Hodaj mësohet se ka dhënë dorëheqjen nga posti i drejtores pas emërimit në datën 19 shtator.
Largimin e saj e ka pasuar edhe zv/drejtori Krenar Xhemali. Këto janë dorëheqjet e treta në këtë drejtori dhe duket se askush nuk do të punojë më me qeverisjen e Edi Ramës.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Detaje nga aksidenti të rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan

Spread the love Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë. Ngjarja ka …