February 20, 2020
Home KRONIKA Aksident i rëndë në Shkodër, makina përplas 10 vjeçarin

Aksident i rëndë në Shkodër, makina përplas 10 vjeçarin

1 min read
0
0
56
Spread the love

Aksident i rende ne unazen perendimore ne shkoder. Ngjarja ka ndodhur tek ish Zukthkashta. Eshte perplasur nga nje veture nje femije 10 vjec.

Njoftimi zyrtar:

Më datë 09.10.2019, rreth orës 17:45, në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta, Shkodër, mjeti me targa AA133SH, drejtues shtetasi E. H. 37 vjeç, ka përplasur një fëmijë E. H. vjeç 10, banues lagjen Salo Halili, i cili u transportua për në Spitalin Rajonal Shkodër, për ndihmë mjeksore dhe ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi mjetit u shoqërua në ambjentet e D. V. P. Shkodër.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë , veprimet po kryhen me grup hetimor, për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…

Newsletter

Get the best viral stories straight into your inbox!

Don’t worry we don’t spam