Home KRONIKA Arrastiset nga burgu i Rrogozhinës i burgosuri

Arrastiset nga burgu i Rrogozhinës i burgosuri

42 second read
0
0
95
Spread the love

Një i burgosur është arratisur nga burgu i Rrogozhinës.

Sipas burimeve, mësohet se personi i arrastuar nuk është kthyer në burgun e Rrogozhinës, pas përfundimit të orarit të lejes së dhënë.

Policia po punon për gjetjen e të burgosurit dhe ta rikthej atë në qeli për të kryer dënimin.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…