Home KRONIKA Gjendet një person i pajetë brenda automjetit në Tiranë, ja çfarë dyshohet

Gjendet një person i pajetë brenda automjetit në Tiranë, ja çfarë dyshohet

1 min read
0
0
72
Spread the love

Një person është gjetur i pajetë brenda një automjeti tip BMW, në rrugën Mustafa Matohiti, në Tiranë, rreth orës 16:00.

Bëhet e ditur se viktima është identifikuar si R.B, 38 vjeç dhe është gjetur i vdekur në automjetin, i cili ishte i ndezur.

Viktimës nuk ju konstatuan shenja dhune në trup dhe paraprakisht dyshohet se ka pësuar arrset kardiak.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet pa shenja jete, në  automjetin e ndezur tip “BMW”, shtetasi R. B.,38 vjeç.

Nga kqyrja paraprake nuk u konstatuan shenja dhune, apo dëmtime të tjera.

Praprakisht dyshohet, të ketë humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…