Home KRONIKA Krimet e Rënda lënë në burg Elton Çarçiun e arrestuar për trafikimin e… 

Krimet e Rënda lënë në burg Elton Çarçiun e arrestuar për trafikimin e… 

1 min read
0
0
61
Spread the love

Masën e arrestit me burg ka dhënë ditën e sotme Gjykata e Krimeve të Rënda, për Elton Çarçiu, i cili u arrestua tre ditë më parë.

Çarçiu u vu në pranga nga policia me akuzën se ka tentuar që të çojë për në Itali, shtetasen A.G., për ta shfrytëzuar për prostitucion ndërkohë ky i fundit i ka mohuar akuzat pavarësisht se e ka pranuar nga ana tjetër se ka njohje me vajzën në fjalë.

Shtetasja me inicialet A.G I ka qëndruar deklaratës saj duke thënë se Elton Çarçiu përdorur për prostitucion.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…