Home KRONIKA Detaje nga aksidenti në autostradën Tiranë-Elbasan, autovetura shpërtheu në flakë pasi u godit nga kamioni, drejtuesi u dogj brenda

Detaje nga aksidenti në autostradën Tiranë-Elbasan, autovetura shpërtheu në flakë pasi u godit nga kamioni, drejtuesi u dogj brenda

56 second read
0
0
63
Spread the love

Detaje tronditëse janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan, me pasojë vdekjen e një personi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth dhjetë metra nga dalja e tunelit, ku një kamion ka përplasur nga pas një autoveturë me targa të huaja.

Për shkak se autovetura ka qenë me gaz, ka shpërthyer në flakë, dhe për pasojë ka humbur jetën në vend drejtuesi i mjetit.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Tërmeti i fuqishëm 7.4 ballë godet Indonezinë, autoritetet alarm edhe për cunam

Spread the loveNjë tërmet i fuqishëm, me forcë 7.4 ballë, ka goditur 83 milje në veri perë…