Home AKTUALITET Aksidenti tragjik/ Vdes vajza shqiptare në Itali

Aksidenti tragjik/ Vdes vajza shqiptare në Itali

52 second read
0
0
195
Spread the love

Një 25-vjeçare shqiptare ka humbur jetën në një aksident tragjik mbrëmjen e djeshme në Cuneo të Italisë.

25-vjeçarja me iniciale L. I., u përplas nga një automjet në autostradë kur po tentonte të kalonte rrugën.

Mediat italiane, raportojnë se shoferi i automjetit që goditi vajzën kaloi në gjendje shoku dhe u shoqërua drejt spitalit.

Ndërkohë, policia po punon për zbardhjen e aksidentit.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Vrasja e 28-vjeçarit në Astir, vetëdorëzohet në polici autori me tre emra

Spread the loveDorëzohet në polici autori i vrasjes së Vilson Tafçiut, të ndodhur mbrëmjen…