Home AKTUALITET Franca publikon listën, dy yjet që mungojnë kundër Shqipërisë

Franca publikon listën, dy yjet që mungojnë kundër Shqipërisë

1 min read
0
0
30
Spread the love

Trajneri i Francës, Didier Deschamps ka publikuar listën e lojtarëve për dy sfidat e fundit kualifikuese ndaj Moldavisë më 14 nëntor dhe tri ditë më pas do të udhëtojë drejt Tiranës për t’u përballur me Shqipërinë.

Në listë, pa dyshim bie në sy mungesa e mesfushorit Paul Pogba dhe e portierit Hugo Lloris të dëmtuar, ndërsa Mbappe është gati për këtë sfidë, pasi në të parën nuk ia doli të ishte në fushë.

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës do të luhet më 17 nëntor.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Titujt kryesorë të gazetave kryesore për sot, e martë 12 nëntor 2019.

Spread the love …