Home AKTUALITET Rrotacion tek drejtuesit e burgjeve, kush është shefi i ri i sigurisë së lartë në Drenovë

Rrotacion tek drejtuesit e burgjeve, kush është shefi i ri i sigurisë së lartë në Drenovë

54 second read
0
0
41
Spread the love

Postet drejtuese në burgje kanë pësuar sërish rrotacion. Bëhet me dije se Altin Gusho nga Pogradeci është emëruar shefi i burgut të sigurisë së Lartë në Drenovë.

Ndërkaq shefi aktual Agim Tafaj është transferuar me të njëjtën detyrë në burgun e Vaqarrit. Gusho është prezantuar në këtë detyrë nga drejtori i policisë së burgjeve Bardhyl Kaçorri.

Drejtor i Burgut të Drenovës vazhdon të jetë Genci Fejzollari.
Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Astir shembja e shtëpive/11 persona të lënduar, shumica nga radhët e banorëve, si dhe tre efektivë të policisë

Spread the loveFax News ka qenë që prej mëngjesit të sotëm pranë banorëve të Astirit, të c…