Home AKTUALITET Aksident i rëndë në Greqi, humb jetën 38-vjeçari shqiptar

Aksident i rëndë në Greqi, humb jetën 38-vjeçari shqiptar

1 min read
0
0
37
Spread the love

Një aksident i rëndë ka ndodhur dot në Greqi, ku ka humbur jetën një 38-vjeçar shqiptar.

Sipas mediave greke, aksidenti ka ndodhur ka ndodhur në orët e para të mëngjesit dhe aksidenti fatal ka ndodhur në autostradën e vjetër në Chania-Kissamos.

Aleksandër Zhidro, nga Korça, po drejtonte makinën, teksa ka humbur kontrollin dhe është përplasur për vdekje.

Ai është dërguar në spitalin e qytetit të Hanias ku dhe është konfirmuar vdekja e tij. Autoritetet po hetojnë shkaqet e aksidentit dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Tërmeti i fuqishëm 7.4 ballë godet Indonezinë, autoritetet alarm edhe për cunam

Spread the loveNjë tërmet i fuqishëm, me forcë 7.4 ballë, ka goditur 83 milje në veri perë…