Home AKTUALITET Kush është polici që ekzekutua me 150 plumba nga kartelet pasi arrestoi djalin e El Çapos

Kush është polici që ekzekutua me 150 plumba nga kartelet pasi arrestoi djalin e El Çapos

1 min read
0
0
78
Spread the love

Eduardo Triana Sandoval është oficeri i policisë meksiakne, i cili u ekzekutua me 150 plumba. 32-vjeçari u vra nga dy persona në parkingun e një qendre tregtare, dy ditë më parë, 15 minuta pasi kishte mbaruar turnin.

Një makinë e kuqe iu afrua Nissan-it të Eduardos, siç u pa nga kamerat e sigurisë. Prej aty dolën dy vrasës të cilët e rrethuan policin dhe qëlluan plot 150 plumba, duke e lënë të vdekur.

Sipas mediave të huaja, i riu kishte luajtur rol kryesorë në arrestimin e djalit të El Çapos, Ovidio Guzman, i cili u lirua vetëm disa orë më vonë, pasi djali tjetër i El Çapos, Archivaldo Guzman, urdhëroi një sulm masiv.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Parashikimi i motit 28 Janar 2020

Spread the loveParashikimi i motit nga k24.net Parashikimi i motit nga k24.net Parashikimi…