Home KRONIKA Në kërkim për trafik droge, arrestohet 18-vjeçari në Këlcyrë

Në kërkim për trafik droge, arrestohet 18-vjeçari në Këlcyrë

1 min read
0
0
22
Spread the love

Policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga një të ri të shpallur në kërkim.

I arrestuari prej dy ditësh qëndronte në arrati.

Sipas News 24, në pranga ka përfunduar 18-vjeçari Spiro Sakollari nga fshati Kuqar i Përmetit.

18-vjeçari është kapur në Këlcyrë.

Ai akuzohet për kultivimi dhe trafikim të lëndëve narkotike.

Policia dhe grupi hetomor në Gjirokastër po punojnë për zbardhjen e plotë të aktivitetit të 18-vjeçarit, tashmë të arrestuar.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Astir shembja e shtëpive/11 persona të lënduar, shumica nga radhët e banorëve, si dhe tre efektivë të policisë

Spread the loveFax News ka qenë që prej mëngjesit të sotëm pranë banorëve të Astirit, të c…