Home KRONIKA U kap me 38 kg drogë në kufi, zbulohet identitetI i 25-vjeçarit shqiptar

U kap me 38 kg drogë në kufi, zbulohet identitetI i 25-vjeçarit shqiptar

1 min read
0
0
28
Spread the love

Një shqiptar është arrestuar gjatë ditës së sotme në Igumenicë ndërsa  mësohet se quhet Andon Prendi i moshës 25-vjeç nga Shkodra ndërsa në automjetin me të cilin udhëtonte kishte 38 kg marijuanë.

Sipas medieve greke, në bagazh dhe sediljet e pasme të makinës janë gjetur dhe sekuestruar nga policia greke 37 pako me 38 kg e 410 gram marijuanë.

Ndërkohë, në pranga kanë rënë dy persona, njëri prej të cilëve është shqiptar, ndërsa kombësia e tjetrit nuk bëhet e ditur.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Titujt kryesorë të gazetave kryesore për sot, e martë 12 nëntor 2019.

Spread the love …