Home KRONIKA Aksident me vdekje në Elbasan/ Makina përplas këmbësorin, arrestohet 47-vjeçari

Aksident me vdekje në Elbasan/ Makina përplas këmbësorin, arrestohet 47-vjeçari

1 min read
0
0
74
Spread the love

Një i vdekur si pasojë e një aksidenti të ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Elbasanit.

Sipas asaj që njofton Policia, ngjarja tragjike ka ndodhur në lagjjen 28 Nëntori, ku shtetasi L.K, banues në Tiranë, ka përplasur për vdekjen këmbësorin, rreth 60 vjeç.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici për veprime të mëtejshme proceduriale.

Elbasan/ Informacion paraprak

Në lagjen “28 Nëntori”, Elbasan, shtetasi L.K., 47 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Volkswagen”, ka aksidentuar një shtetas këmbësor, rreth 60 vjeç, ende i paidentifikuar, i cili ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan, për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Pasi SPAK e mori në hetim, kryebashkiaku Lefter Alla tregon si e mësoi ekzistencën e videos. Ja kë do padisë

Spread the loveReagon për herë të parë kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla pasi Prokurori…