Home KRONIKA (Video) Pamjet e reja, momenti kur basketbollisti godet me grushte arbitrin

(Video) Pamjet e reja, momenti kur basketbollisti godet me grushte arbitrin

1 min read
0
0
107
Spread the love

Një tjetër video është publikuar nga momenti ku basketbollisti Bruno Daliu, masakronte me grushta arbitrin e ndeshjes, Jurgen Muho. Në video shihet teksa Daliu ka goditur pa ndalim Muhon.

Ditën e djeshme në sfidën e basketbollit për meshkuj Teuta-Tirana ka patur një incident të rëndë midis basketbollistit të Tiranës dhe një prej arbitrave.

Pas sherrit sfida vazhdoi normalisht, ku Teuta triumfoi ndaj bardhebluve me rezultatin 90-75. Ndërkohë ditën e sotme, është arrestuar basketbollisti Daliu, i cili ushtroi dhunë ndaj arbitrit.

 

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Vrasja e 28-vjeçarit në Astir, vetëdorëzohet në polici autori me tre emra

Spread the loveDorëzohet në polici autori i vrasjes së Vilson Tafçiut, të ndodhur mbrëmjen…