Home KRONIKA Aksidenti në Shkodër, kush janë katër personat e plagosur rëndë

Aksidenti në Shkodër, kush janë katër personat e plagosur rëndë

1 min read
0
0
62
Spread the love

Aksidenti i rëndë i ndodhur në orët e pasdites në fshatin Vrakë të Shkodrës, la të plagosur rëndë katër persona, si pasojë e përplasjes së dy automjeteve. Të plagosurit janë Rovena Mustafa 22 vjeçe banuese ne qytetin e Koplikut, Egzon Çokaj 25 vjeç banues ne fshatin Grudë Fushë Malësi e Madhe, Gjon Ivanaj 53 vjeç banues në fshatin Vrakë dhe Ermal Malaj 23 vjeç banues ne fshatin Grudë Fushë.

Aktualisht katër personat e plagosur ndodhen në Spitalin Rajonal në Shkodër.

Ndërkohë grupi hetimor po kryen veprimet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Nxënësit dhe mësuesit në Darëzezë të Fierit në protestë: Autobusi s’ka ngrohje dhe frena

Spread the loveDitën e sotme 70 nxënësit e fshatit Darëzezë të Fierit së bashku me mësuesi…