Home AKTUALITET Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi, skandaloz urdhri për mbajtjen me detyrim të një sasie lekësh nga rroga e efektivave të Policisë së Shtetit

Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi, skandaloz urdhri për mbajtjen me detyrim të një sasie lekësh nga rroga e efektivave të Policisë së Shtetit

46 second read
0
0
60
Spread the love

Postimi i plotë i Vokshit

Urdhër skandaloz!!

Edi Rama nuk u heq 150 milionë USD oligarkëve të vet, por mban me Urdhër lekët e rrogës së policëve dhe mësueve.

Aktet duhet të anullohen me urgjencë!

Shqiptarët jane vetë solidarë, i ndihmojnë sic i kanë ndihmuar vetë deri më sot vëllezërit dhe motrat e tyre.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Makina përplas këmbësorin në Kombinat, rëndë në spital

Spread the loveNjë aksident rrugor ka ndodhur këtë paradite, në Tiranë. Ngjarja është shën…