Home PARASHIKIMI I MOTIT Moti – E enjte, 5 Dhjetor 2019

Moti – E enjte, 5 Dhjetor 2019

1 min read
0
0
32
Spread the love

Shqipëria
Moti – E enjte, 5 Dhjetor 2019
—————————————————————-
Sipas MeteoAlb: Paraditja PARAQITET me kthjellime ne te gjithe vendin, POR
mesdita dhe oret vijuese sjellin shtim te vranesirave fillimisht ne zonat Jugore
dhe me pas ne te gjithe territorin duke sjell shira ne jug dhe Qender. Me te
konsiderueshme rreshjet do te jene ne Jugperendim te Shqiperise.
Temperaturat e ajrit do te pesojne rritje ne mëngjes, POR do te ulen ne
mesdite duke u luhatur nga -3°C deri në 14 – 15°C.
Era do fryjë lehte në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 40 km/h nga
drejtimi Jugor – Juglindor duke krijuar në det dallgëzim mbi 3 ballë.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In PARASHIKIMI I MOTIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Erdoğan: Turqia ka filluar punimet lidhur me ndërtimet në Shqipëri

Spread the lovePresidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, lidhur me ndërtimin e 500 njësi…