Home KRONIKA Tronditet Tepelena, atentat me armë zjarri ndaj dy vëllezërve

Tronditet Tepelena, atentat me armë zjarri ndaj dy vëllezërve

1 min read
0
0
53
Spread the love

Një person ka ndërruar jetë ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur si pasojë e një atentati.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Tepelenës teksa persona ende të paidentifikuar u kanë bërë pritë dy vëllezërve.

Mësohet se autorët kanë qëlluar me armë zjarri ndaj dy vëllezërve Artur dhe Artan Bresha, duke lënë njëri të vdekur në vend, ndërsa tjetrin e kanë lënë të plagosur rëndë.

Ai që ka ndërruar jetë është Arturi, ndërsa Artani ndodhet i shtruar në spitalin “Omer Noshani”. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes së ndodhur apo detaje në lidhje me atentatorët.

Viktmima punonte si rojë në një kompani inertesh.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Humbi kontaktet me familjen, gjendet në Shqipëri 14-vjeçarja e zhdukur në Greqi

Spread the loveGjendet në Shqipëri një 14-vjeçare nga Kalithea, e cila ishte larguar nga f…