Home AKTUALITET Olsian Çela në krye të Prokurorisë, jep dorëheqjen shefja e kabinetit

Olsian Çela në krye të Prokurorisë, jep dorëheqjen shefja e kabinetit

41 second read
0
0
54
Spread the love

Zgjedhja e Olsian Çelës si Kryeprokuror ka sjell dhe dorëheqjen e parë nga ky isntitucion. Sipas informacioneve bëhet me dije se është dorëhequr shefja e Kabinetit të Prokurorisë së Përgjithshme.

Alketa Zilfa, ka dhënë dorëheqjen sot, pak orë pasi Çela është prezantuar në krye të organit të akuzës.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Kombinat, familja fle në makinë që prej tërmetit të 26 nëntorit, dy fëmijët e mitur rrezikojnë shëndetin, babai merr kredi por…

Spread the loveKanë afër 2 muaj që flenë në një makinë të vogël, pasi pallati ku jetojnë k…