Home KRONIKA Aksident i frikshëm në Ballsh, makina përplas 45-vjeçarin, mjekët detyrohen t’i presin këmbën

Aksident i frikshëm në Ballsh, makina përplas 45-vjeçarin, mjekët detyrohen t’i presin këmbën

1 min read
0
0
79
Spread the love

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ballsh. Një drejtues motoçikletë duke ecur ne rrugën Fratar -Ballsh është përplasur nga një automjet dhe si pasojë ka përfunduar në asfaltin e rrugës duke i shkaktuar plagë të rënda në trup, shtetasit Jonuz Mucaj, rreth 45 vjeç.

Mësohet se nga kjo përplasje drejtuesi i motoçikletës ka pësuar dëmtime të forta. Dëmtimet e rëndë të 45-vjeçarit kanë detyruar mjekët që t’i presin njërën këmbë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimin për zbardhjen e saj, ndërkohë që drejtuesi mjetit është shoqëruar në polici.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…