Home KRONIKA Durrës/ Aksident me pasojë vdekje. Makina përplas 36-vjeçarin me biçikletë

Durrës/ Aksident me pasojë vdekje. Makina përplas 36-vjeçarin me biçikletë

56 second read
0
0
70
Spread the love

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur rreth orës 16:47, në lagjen 15, Durrës.

Një mjet tip “Ford Focus”, ka aksidentuar shtetasin E.H., 36 vjeç, banues në Durrës.

36 vjeçari po udhëtonte me biçikletë ndërsa është përplasur nga autovetura dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe shkakun e aksidentit, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit te mjetit i cili u largua nga vendngjarja mjenjehere pas aksidentit.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Një makinë është përfshirë nga flakët në zonën e Ali Demit në kryeqytet

Spread the love  Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ndërsa në vendin e ngjar…