Home KRONIKA Gjendet i pajetë një 28 vjeçar në një kanal në Shkodër

Gjendet i pajetë një 28 vjeçar në një kanal në Shkodër

1 min read
0
0
54
Spread the love

Një 28 vjeçar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike. Trupi i 28 vjecarit është gjendur i pajetë në kanalin vaditës afër banesës së tij.

Ngjarja e rëndë është regjistruar gjatë natës ku kanë qënë familjarë të cilët kanë njoftuar policinë ndërkohe që pas nxjerrjes së trupit nga kanali vaditës viktima është dërguar në morgun e spitalit të Shkodrës.

Nuk dihen arsyet pse 28 vjecari i ka dhënë fund jetës, por nga burimet paraprake mësohet se ai kishte shfaqur shenja depresioni.

Policia ka nisur hetimet për këtë ngjarje të rëndë.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

ish-ministri: “Kush iku shpëtoi!”. Varfëria nuk bën revolucion, politika sundon e qetë

Spread the loveIsh-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, deklaroi se varfëria dhe votat jan…