Home AKTUALITET Zjarr në një banësë në Roskovec

Zjarr në një banësë në Roskovec

50 second read
0
0
55
Spread the love

Në Roskovec ka rënë një Zjarr në banesen e shtetasit Enver Hatija ne fshatin Suk .

Sipas njoftimevfe paraprake i janë djegur nga zjarri i madh rreth 1000 dengje bari si dhe nje furgon me karroceri.

Ne vendngjarje kanë shkuar forcat zjarrefikëse të Roskovecit dhe Patosit si dhe Kryeadministratori Bashkise Roskovec.

Zjarrëfiksit u munduan të izolojnë banesen e cila ndodhet afër  kasolles ku ndodheshin dëngjet e barit.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Turqi/ Pas tërmetit të fortë me magnitudë 6.8 ballë, një zjarr i madh përhapet në disa ndërtesa të shkatërruara

Spread the loveNdërsa numri i viktimave nga tërmeti në Turqi vazhdon të rritet, krahas shk…